Коктейлі

Вдале поєднання смаків, інколи екзотичних та несподіваних, інколи – звичних, проте неодмінно смачних – це справжня суть коктейлю. Цей напій ніколи не набридне, варто лише додати один новий інгредієнт – і одразу відкриється нова гамма смаків. Чого тільки людство не змішувало, в пошуках смаку, настрою та нових вражень. Любов до коктейлю у людей народжується спільно. Комусь неймовірно подобається експериментувати, у пошуках шедевральних смаків. Чого тільки люди не змішували, у пошуках актуального, свіжого, геніального… Інші отримують справжнє задоволення від знайомства із новими напоями. Саме завдяки цій особливості коктейлі завжди у моді.

У нас ви можете замовити вже відомі коктейлі, а також скуштувати напої за нашими авторськими рецептами. Безалкогольні та з алкоголем, різноманітні на вигляд і смак, кожному до вподоби щось своє… Рекомендуємо скуштувати фірмовий алкогольні коктейлі: «Чарівний ліхтар», «Кріс» або «Сонце в бокалі».

Для любителів безалкогольних напоїв пропонуємо посмакувати коктейлями «Гренадин-шейк», «Тірамісу», «Флорида» чи будь-яким іншим – на Ваш смак і вибір.

Історія винайдення

Традиція втамовувати спрагу змішаними напоями походить із давнини. У древньому Китаї 3000 років робили такий напій із ягід, змішуючи їх із снігом або льодом. Сучасне поняття «коктейль» з»явилося набагато пізніше. Різні країни прагнуть присвоїти собі цей винахід, а тому висувають своє трактування виникнення коктейлю. Французи твердять, що слово коктейль походить від фр. Coquetier – так називалася чарка з яйця, у якій француз по імені Пейшо в 1875 році, подавав у своєму закладі в Новому Орлеані гостям змішані напої із бренді, гірких настойок і цукру. Американці спростили цю французьку назву, і просили в бармена подати їм cock-tey.

В Англії появу коктейлів пов`язують з історією півнячих боїв. Від англійського слова соск-аlе – півняче пиво – можливо і з'явилася на світ назва . Півняче пиво - це суміш з міцноалкогольних напоїв і гірких настоянок. Таким напоєм піднімали бойовий дух бійцівських півнів перед початком змагань.
А от іспанці стверджують, що слово «коктейль» походить від іспанського виразу со1а di gallo – хвістпівня. Так за зовнішню схожість називали корінь однієї з рослин, яким бармен з містечка Кампече на березі Мексиканської затоки перемішував напої, що готуються їм. Американські моряки, що не пропускали жодного бару, любили відвідувати і цей, в Кампече. На питання, що це за інструмент у нього в руках, ввічливий бармен відповідав по-англійськи : "Cocktail" - "хвіст півня".
PolskiEnglish
Веб дизайн Львів